شرایط و قوانین رزسیاه

۱. سایت رز سیاه یک سایت تخصصی برای همکاران گل فروش و گل آرا میباشد.
۲. حداقل مبلغ سفارش ۶۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
۳. ساعت ثبت سفارش ۹ الی ۲۲ میباشد
۴. ساعت پاسخگویی ۹ الی ۱۸
۵. قیمتهای سایت به روز میباشد.
۶. ۲۴ الی ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش (واریز وجه) سفارش شما ارسال میگردد
۷. ارسال فقط توسط تیپاکس و باربری انجام می شود
۸. سفارش شما به شیوه مناسب بسته بندی میشود که در تمام مراحل بسته بندی توسط دوربین مدار بسته ضبط میگردد و شما میتوانید از سلامت بودن و خوب بسته بندی شدن اطمینان حاصل بفرمایید. اما مسئولیت آسیب دیدن یا ضربه دیدن کالا در باربری و تیپاکس به عهده شرکت رز سیاه نمی باشد
۹.فقط اجناسی که در سایت هست و قیمت دارن موجود میباشد.
۱۰ . عواقب ثبت اشتباه آدرس و شماره تماس به عهده مشتری میباشد

حریم خصوصی:

مجموعه رزسیاه مقدمات عضویت مخاطبین خود در وبسایت مجموعه را فراهم آورده، چنانچه مخاطب با درج شماره تلفن همراه و ایمیل خود در وبسایت مجموعه ثبت نام و به عضویت رزسیاه درآمده. مطالعه سند پیش رو حکایت از آن دارد که عوامل مجموعه رزسیاه از طریق حساب های کاربری شما عزیزان چه اطلاعاتی را بدست آورده و چگونه از این اطلاعات استفاده می نمایند. اطلاعاتی که همراهان مجموعه جهت عضویت در وبسایت رزسیاه ثبت می نمایند از این قرار است: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و آدرس محل سکونت جهت ارسال محصول؛ تمامی اطلاعات مذکور در پیشتیبانی مجموعه ثبت و حفاظت خواهند شد.

استفاده از اطلاعات کاربر(مخاطب):

رزسیاه از اطلاعات مخاطبین خود به هنگام ثبت نام و عضویت مخاطب در وبسایت مجموعه جهت احراز هویت و در مواردی که کاربر رمز عبور خود را فراموش کرده استفاده می نماید تا رویدادهایی را که کاربر از پیش برای خود تعیین کرده را به اطلاع همراهان خود برساند.

افشای اطلاعات(حافظ اطلاعات):

مجموعه رزسیاه در برابر اطلاعات یکایک مخاطبین خود مسئول بوده و حافظ و نگهدارنده تمامی اطلاعات همراهان خود می باشد. بر این اساس رزسیاه حق هیچگونه سوء استفاده و یا غیر از موارد تعیین شده توسط کاربر را دارا نمی باشد و مسئول تامین امنیت اطلاعات کاربران و جلوگیری از هر گونه دسترسی های غیر مجاز به این اطلاعات می باشد.

امنیت اطلاعات:

تمامی سرویس های مجموعه رز سیاه با ssl رمزگذاری شده که در url ابتدای صفحه با https آغاز می شود، بنابراین با اطمینان خاطر و امنیت کامل از اطلاعات شما حفظ و نگهداری می شود.

تغییرات سند مذکور:

در صورت تغییر سیاست های مجموعه رزسیاه امکان تجدید نظر و بروز تغییراتی در برخی از بندهای سند مذکور وجود دارد؛ که از طریق همین صفحه به همراهان مجموعه اطلاع رسانی می شود. براین اساس از شما همراهان همیشگی مجموعه رزسیاه خواهشمندیم که هرازچند گاهی به این صفحه مراجعه و تمامی بندهای آن را با دقت کامل مطالعه و بازبینی نمایید.